نویسنده : امید ارجمندی (من متاسفانه شاگرد سالهای 85 تا 87 کلاسهای محمد بابایی فرزند قربانعلی قصاب که به حقه باز بودن این ادم پی بردم و کلاسها رو ترک کردم و منتظر چنین زمانی بودم که دست این ادم رو شود تا برگردم)

ایمیل  :                              omid.arjomandi@gmail.com

با عرض سلام خدمت خانمهایی که برای من شکایت نامه هاشون رو ایمیل کردن و در شکایت نامه ها چگونگی تجاوز محمدبابایی رو شرح داده اند. قبل از اینکه توضیح بدم که شکایت نامه هاتون را به کجا بفرستید توضیح مختصری از تجاوزهای محمد بابایی به دختران رو در اینجا توضیح می دهم که در بسیاری از دختران مشابه بوده و این می تونه کمک زیادی به باقی دختران بکنه که توسط این حیوان شکار نشوند.

شرح تجاوزهای محمد بابایی به دختران:

در اکثر موارد گفته شده توسط دختران محمد بابایی از لفظ کلمه کالبد اختری برای تجاوزهای کثیفش استفاده می کرده و شیوه تجاوز بدین گونه بوده است پس از خوراندن قهوه یا نسکافه ( که قطعا درون ان مواد توهمزا اکستاسی و LSD بوده است) و زدن یه ضربه فرمالیته به کتف سمت راست از دختران می خواسته که چشمان خود را ببندند و محمد بابایی اتاق رو ترک می کرده و پس از گذشت زمان حدود نیم ساعت که مواد توهمزا باعث اختلالات شنوایی و بینایی می شده محمد بابایی به ارامی وارد اتاق می شده و لباسهای خود را درمیاورده و لخت میشده و از پشت شانه های دختران رو می گرفته و سپس به ارامی دختران رو لخت می کرده و شروع به انجام عمل جنسی می کرده است . اما پس از پایان تجاوز جنسی و پس از گذشت چند ساعت دخترانی که مورد تعرض جنسی قرار گرفته اند و از طرفی اثر مواد توهمزا از بین رفته است متوجه گذر زمان نمی شدند و وقتی از بابایی در این باره سوال می پرسیدند محمد بابایی فرزند قربانعلی ساکن منطقه مولوی تهران دارای پرونده های لواط و تجاوز جنسی و پرونده در دادگاه روحانیت و کلاهبرداری مالی به دختران می گفته که ان شخصی که با شما س.ک.س انجام داده من نبوده ام بلکه کالبد اختری من بوده است. این شخص که در مواردی متاسفانه بکارت بعضی از دختران را از بین برده است و هم اکنون تعدادی از دختران در شرایط روحی و روانی بسیار تاسف باری به سر می برند ( بعضی از خانمهای مورد تعرض قرار گرفته با من از طریق تماس تلفنی در ارتباط هستند و شکایت نامه هایشان را برای من ارسال کرده اند) به دلیل خجالت نمی توانند مسئله را با خانواده هایشان در میان بگذارند و به همین دلیل پس از ارسال شکایت نامه هاشون از من خواسته اند که نام انها حتی در زمان دادگاه نیز فاش نگردد.

یکی از موارد تجاوز جنسی به دختران توسط یکی از شاگردان که به طور تصادفی به دفتر بابایی رفته بودن از پشت درب کاملا شنیده شده است. در ان روز محمد بابایی فرزند قربانعلی تمامی بچه ها را برای برگزاری کلاس به خانه یکی از بچه ها می فرستد و خودش و خانم x تنها در دفتر باقی می مانند و در همین زمان اون شاگرد  به طبقه پنجم می رود و از انجا صدای وحشیانه س.ک.س بابایی با خانم X را می شنود و اون شاگرد پس از این قضیه متوجه کامل ماجرا و حقه باز بودن محمد بابایی فرزند قربانعلی می گردد و به طبقه همکف رفته و منتظر می مانند و 15 دقیقه بعد محمد بابایی فرزند قربانعلی و خانم x با هم پایین می ایند و  اون اقا چپ چپ به بابایی نگاه می کند و محمد بابایی فرزند قربانعلی همانجا متوجه می شود که اون اقای ماجرا را فهمیده است و از همان زمان محمد بابایی فرزند قربانعلی تصمیم به عوض کردن مکان دفتر می گیرد که قبل از این اتفاق محمد بابایی فرزند قربانعلی توسط وزارت اطلاعات با همکاریهای خانم مونا گودرزی بازداشت و دفتر جیحون پلمپ می شود. در زمان پلمپ دفتر جیحون از اشپزخانه دفتر محمد بابایی مقداری حشیش کشف و ظبط گردیده است.

اما مسئله اینجاست که چگونه محمد بابایی فرزند قربانعلی می توانسته به این راحتی دختران و حتی دو مورد پسر را نیز برای تجاوز جنسی فریب دهد ( در اعترافات محمد بابایی او به لواط با دو پسر در کلاسهایش هم اعتراف کرده است) ؟

کلید بزرگ این سوال استفاده از حشیش و بنگ در چای می باشد! چگونه ؟

محمد بابایی فرزند قربانعلی که در زمان درسهایش بین کلاسها به بچه ها چایی می خوراند قبل از خوراندن چای حشیش و بنگ را در چای دم می کرد و سپس به بچه ها می خوراند. حشیش دم کشیده در چای باعث از بین رفتن قدرت تفکر و زوال عقل می شود و به همین دلیل تمامی بچه های کلاس بابایی الان احساس خنگی و خستگی وحشتناک دارند و این همان هدف بزرگ محمد بابایی فرزند قربانعلی بوده است. او پس از خوراندن چای حشیش و از کار انداختن قدرت منطق که بارها از ان به عنوان ابزاری برای نماز استفاده می کرد در حقیقت برای اماده کردن دختران برای تجاوزهای جنسی بوده است او پس از افسرده کردن دختران و خنگ کردنشان با چای حشیش بستر را برای تجاوز جنسی و دعوت دختران به انجام عمل س.ک.س فراهم می کرده است و به این دلیل هم اکنون دخترانی که کلاس محمد بابایی فرزند قربانعلی را ترک کرده اند به دلیل عدم استفاده چای حشیش و دیگر مواد مخدر در شرایط جسمانی و روحی وخیم به سر می برند و تعدادی هم که توسط محمد بابایی فرزند قربانعلی مورد تعرض قرار گرفته اند وضعیت وخیم تری دارند.

استفاده از حشیش در زمان قدیم برای تسخیر کردن افراد مورد استفاده قرار می گرفته است و به همین دلیل است کسانی که سر کلاسهای محمد بابایی فرزند قربانعلی بوده اند بسیار سخت می توان انها را مطلع کرد چون بابایی انها را با حشیش تسخیر کرده است.

اما در انتها خواهشمند هستم خانمهایی که متن شکایتنامه خویش را نوشته اند و برای من ارسال کرده اند هماهنگیهای لازم با بازپرس انجام گرفته و بازپرس کاملا قول داده است که اسامی افراد مورد تعرض گرفته فاش نشود و به همین دلیل لطفا شکایتنامه هاتون رو همزمان که برای من ارسال می کنید برای خانم مونا گودرزی ایمیل بزنید و عنوان ایمیل رو شکایت نامه بابایی تایپ کنید. و خانمهایی که مورد تعرض قرار گرفته اید ولی از ترس ابرویتان خجالت می کشید شکایت نمی کنید من تا کنون از 8 خانم شکایت نامه دریافت کرده ام که این تعداد رو به افزایش هم می باشد همانطور که گفتم اسم شما کاملا پنهان خواهد بود و از شکایت کردن علیه محمد بابایی فرزند قربانعلی اجتناب نکنید و خوب می دانید که این موجود رذل چه حیوانی  (پست تر ازحیوان) است.

ایمیل خانم مونا گودرزی             :      mona_cute_65@yahoo.com

ایمیل امید ارجمندی                    :      omid.arjomandi@gmail.com

 

توضیح خلاصه ای از خانم مونا گودرزی :

خانم مونا گودرزی که ما مدیون زحمتهای بی وقفه این خانم در طی این یک سال بوده ایم نقش به سزایی در روشن کردن حقایق از محمد بابایی فرزند قربانعلی موجود پست تر از حیوان داشته اند. یکی از نزدیکانشان مانند شرح گفته شده توسط محمد بابایی مورد تعرض قرار گرفته است و این شخص هم اکنون تحت معالجات درمانی توسط روانکاو هستند.


ای کسانی که بابایی را نمی بینید مقصر شما نیستید مقصر حشیشی است که بابایی به شما خورانده است و من تلاش خواهم کرد تا این ادم را به شما نمایان کنم هر چند که برای خیلی ها نمایان شده است.

در پناه حق